Winylowa podłoga jest świetnym rozwiązaniem nawet zimą, ponieważ jest bardzo ciepła w dotyku i miękka.

8 października, 2021 0 przez admin

Winylowe panele są znane na naszym rynku, bo gwarantują wspaniałą atmosferę w wnętrzach. Posiadają też dużo innych, pozytywnych zalet. Można wśród nich wymienić opcję szybkiego montażu, co umożliwiają specjalne zatrzaski. Dlatego do montażu paneli winylowych nie trzeba wykorzystywać profesjonalnych narzędzi, natomiast możemy to zrobić nawet własnymi rękoma.

Winylowe panele LAYRED EIR zapewniają wygodę jednostką, które uwielbiają przechadzać się po mieszkaniu na bosaka. Podłoga winylowa jest doskonałym rozwiązaniem również zimą, bo jest bardzo ciepła w dotyku oraz miękka. Chodzenie po niej to prawdziwa ogromna przyjemność. Winylowa podłoga charakteryzuje się też łatwą pielęgnacją. Panele są odporne na kurz i wodę, a ich pielęgnowanie polega jedynie na odkurzaniu oraz przecieraniu mopem. Trzeba to robić systematycznie, a będą nam służyć przez długi czas.

Panele winylowe MODULEO EIR są niezwykle powszechne i można je zamontować w każdym wnętrzu. Są bardzo wytrzymałe, poprzez co ich montaż nawet w zawilgotniałym miejscu nie stanowi przeciwwskazania. Panele mają specjalną warstwę wierzchnią która powoduje, że są wysoko odporne na nacisk, poprzez to mogą być bez problemu używane w pomieszczeniach intensywnie eksploatowanych.

Winylowe panele LAYRED EIR są tworzone z polichlorku winylu, a zatem materiału syntetycznego używanego, przykładowo do produkowania płyt gramofonowych. Są zrobione z kilku warstw oraz powykańczane poliuretanem. Stwarza to wzmocnienie powierzchni. Ważną różnicą w odniesieniu do zwyczajnych paneli podłogowych jest fakt, że wzór widoczny na powierzchni jest tłoczony dopiero na ostatniej warstwie. Dzięki temu nie powinniśmy się martwić tym, że faktura z upływem czasu będzie mniej widoczna, za sprawą działania promieniowania UV lub normalnego wytarcia.

Dzięki odpowiedniemu wykonaniu panele winylowe MODULEO EIR są niezmiernie wytrzymałe na wszelkie zabrudzenia, poprzez co są stosowane w biurach, sklepach, butikach albo obiektach użyteczności publicznej. Na pierwsze spojrzenie nie różnią się od tradycyjnych paneli, ale możemy je znaleźć w większej ilości kolorów i wzorów. Posiadają również rozmaitą grubość. Takim specjalnym rodzajem paneli podłogowych są płytki winylowe, które wyglądem przypominają używane jeszcze do niedawna linoleum, czyli elastyczną wykładzinę zrobioną z utwardzonej i rozwałkowanej masy plastycznej. Na naszym rynku znaleźć można dosłownie winylowe panele imitujące całkiem inne materiały, jak na przykład stal czy też kamień, jak także panele trójwymiarowe 3D, które prezentują się niezmiernie oryginalnie.

Należy zaznaczyć, że panele LAYRED EIR sa wyjątkowo trwałe. To istotna zaleta jeśli chodzi o podłogę. Materiał użyty podczas produkcji takich paneli jest odporny na wodę i nie rysuje się, ani nie odbarwia się. Dlatego też panele te mogą być używane w pomieszczeniach takowych jak na przykład pomieszczenie kuchenne czy toaleta a oprócz tego w wnętrzach, gdzie są zwierzaki. Są także niezmiernie wytrzymałe na usterki mechaniczne, a zatem upadek jakiegoś cięższego artykułu nie grozi wymianą albo naprawieniem podłogi.

Winylowe panele MODULEO EIR to też znakomite rozwiązanie do wnętrza w bloku, ponieważ mają wyśmienite właściwości jeżeli rozchodzi się o nośność dźwięków. Jest to szczególnie istotne w blokach z ogromnej płyty, gdzie wręcz przemieszczanie się w butach często może powodować efekt uporczywego stukania. W dodatku panele z winylu mają cechy antypoślizgowe, a zatem są w pełni bezpieczne dla maluchów lub osób w starszym wieku.