Rytuały miłosne to obrzędy, które odbywają się ze świecami.

14 sierpnia, 2021 0 przez admin

Magia miłosna stosowana w wielu problemach i jest nam znana od dawien dawna. Także w dzisiejszych czasach uroki miłosne są czasami stosowane. Podstawowym powodem, dla którego osoba podejmuje decyzję o wykonaniu rytuału miłosnego, jest silna potrzeba odzyskania drugiej połówki. Są jednakże także inne przeznaczenia tego ciekawego rytuału, bo może przyciągnąć też nową miłość. Należy jednak mieć świadomość, aby uroku miłosnego nie odprawiać samemu. Zwłaszcza, gdy nie mamy dużego doświadczenia w dziedzinie ezoteryki. Ważne jest też, żeby być w 100% pewnym, w momencie gdy decydujemy się na miłosny rytuał.

Miłosne rytuały to obrzędy, jakie odbywają się z udziałem świec, albowiem w ten prosty sposób budowana jest tajemnicza atmosfera i wyjątkowość wydarzenia. Musimy wiedzieć, że magia świec wzmacnia rytuał miłosny. Najczęściej kluczowym elementem rytuału jest wypowiedzenie pewnej formułki z wykorzystaniem dowolnego przedmiotu, który jest własnością osoby, którą chcemy w sobie rozkochać. W momencie kiedy nie masz przedmiotu należącego do osoby, którą kochasz, to jest możliwość użyć odpowiednich ziół czy kamieni. Warto przygotować zarówno siebie a ponadto pokój do rytuału. Bardzo dobrze jest wybrane pomieszczenie wcześniej przewietrzyć oraz ustawić urządzenia, które sprzyjają magii miłosnej.

Najczęściej również przy magii stosuje się czerwony kolor, który najczęściej kojarzony jest z wielką miłością a także jest symbolem uczucia. Jest możliwość również połączyć ze sobą biel i czerwień. Biel symbolizuje czystość intencji osoby, która przeprowadza cały rytuał. Wszystkie te działania mają wzmocnić rytuał. Dawniej zwracano uwagę na fazę księżyca. Proszono także o wsparcie żywioły: ogień, woda, ziemia, wiatr. Zazwyczaj uroki miłosne wykonują przedstawicielki płci pięknej, jednakże czasem także mężczyźni proszą o radę w swojej sytuacji. Jednakże należy mieć świadomość, że właściwie każdy rytuał jest pracą z bardzo silnymi emocjami i energiami. Najlepiej jest, by przeprowadzić miłosny urok bez pośpiechu. Tego typu rytuał pomaga nam w zrealizowaniu chęci, żeby ważna dla nas osoba wróciła, ale również powinno się wiedzieć, iż ten urok nie działa od razu. Popularnym rytuałem miłosnym jest egipski. Wyprawiany jest on z zastosowaniem egipskich rekwizytów naznaczonych energią egipskich kapłanów. Osoba, która przeprowadza, rytuał dodaje swoją energię do tych przedmiotów. Pokłady energii potrafią dać wyjątkowe wyniki. Jest możliwość również zastosować urok spętanej duszy, natomiast jest on kojarzony z czarną magią. Dlatego tez nie każdy chętny się na ten urok decyduje.

Polega na tym, iż osoba, na której chcemy wykonać rytuał, jest zniewolona. Jest to dość duża ingerencja w osobę, którą kochamy, która tak traci swoją wolną wolę. Wówczas również może stać się tak, iż nie do końca ta osoba będzie kochać nas prawdziwie. Nie jest zalecane wykonywanie tego rytuału w wieku nastoletnim, kiedy to najczęściej mamy do czynienia z zauroczeniem. Najlepiej, żeby uroki miłosne sprawdzone uroki czary skuteczne zajmowały się osoby pełnoletnie, w pełni świadome konsekwencji. Zabawy z magią miłości posiadają zarówno swoich zwolenników, jak i ludzie temu przeciwnych.